U subotu, 13. novembra 2010. godine na Fakultetu je organizovan skup namenjen učenicima srednjih škola sa ciljem da se upoznaju sa načinom rada i studiranja. Skupu je prisustvovalo 54 učenika iz pet srednjih škola (Prva i Druga ekonomska škola, Ekonomska škola „Nada Dimić" iz Zemuna, Prva zemunska gimnazija i Sportska gimnazija).

Učenici su ujedno imali prilike da učestvuju na nekoliko edukativnih radionica i to na temu:
razvoja karijere u bankarstvu i finansijama,
• pripreme CV na engleskom poslovnom jeziku,
• pripreme biznis plana,
• berzanskog poslovanja

Poseta je završena organizacijom kratkog elektronskog kviza na kome su srednjoškolci imali priliku da provere svoje znanje iz oblasti finansija i ekonomije, a oni sa najboljim rezultatima su dobili i prigodne nagrade.

13nov_dov_1Prof. dr Gordana Vukelić, dekan BBA, prof. dr Dejan Erić, direktor IEN-a i prof. dr Zvonko Brnjas   13nov_dov_2Prof. dr Gordana Vukelić, dekan BBA

13nov_dov_3Učesnici edukativnih radionica