U subotu , 13. novembra, 2010. god. od 11:00-13.00 h na BBA organizovan je skup namenjen učenicima srednjih škola sa ciljem njihovog upozanavanja sa načinom rada Beogradske bankarske akademije. Prisutno je bilo 54 učenika iz 5 srednjih škola (Prva i Druga srednja ekonomska škola, Ekonomska škola „Nada Dimić" iz Zemuna, Prva zemunska gimnazija i Sportska gimnazija).
Učenici su ujedno imali prilike da učestvuju na nekoliko edukativnih radionica i to:
• Radionioca na temu razvoja karijere u bankarstvu i finansijama
• Radionica na temu pripreme CV na engleskom poslovnom jeziku
• Radionioca na temu pripreme biznis plana
• Predavanje na temu berzansko poslovanje

Poseta je završena organizacijom kratkog elektronskog kviza na kome su srednjoškolci imali priliku da provere svoje znanje iz oblasti finansija i ekonomije, a oni sa najboljim rezultatima su dobili i prigodne nagrade.

13nov_dov_1Prof. dr Gordana Vukelić, dekan BBA, prof. dr Dejan Erić, direktor IEN-a i prof. dr Zvonko Brnjas 13nov_dov_2Prof. dr Gordana Vukelić, dekan BBA

13nov_dov_3Učesnici edukativnih radionica