U četvrtak, 8. aprila 2010. godine, u 15 časova prof. dr Hasan Hanić, predsednik BBA i prof. dr Ivan Ribnikar, redovni profesor Ekonomskog fakulteta u Ljubljani sa saradnicima posetli su JUBMES banku i tom prilikom razgovarali sa  Slobodanom Lečićem, zamenikom predsednika Izvršnog odbora JUBMES-a i Zlatkom Hašimbegovićem, Izvršnim direktorom JUBMES-a o Seminaru iz oblasti bankarstva koji EF Ljubljana u saradnji sa BBA organizuje u Miločeru od 7. do 9. juna 2010. godine.

8april_ribnikar_jubmesZlatko Hašimbegović, Izvršni direktor JUBMES-a, Slobodan Lečić, zamenik predsednika Izvršnog odbora JUBMES-a, prof. dr Ivan Ribnikar, redovni profesor Ekonomskog fakulteta u Ljubljani, Maja Černek, menadžer Centra za poslovnu edukaciju Ekonomskog fakulteta Ljubljana, Zdenko Rojec, rukovodilac Centra za poslovnu edukaciju Ekonomskog fakulteta Ljubljana i prof. dr Hasan Hanić, predsednik BBA.