U četvrtak, 4. marta 2010. godine e (Kim Jonghae) i njegov saradniki Heugng-kweun Park, sekretar posetili su Institut ekonomih nauka i Beogradsku akademiju. Tom prilikom predstavnici Instituta (prof. dr Dejan Eric, prof. dr Ivan Stošič, doc. dr Marko Malović i mr Gordana Vukotić) i Fakulteta (prof. dr Hasan Hanić i prof. dr Gordana Vukelić) ragovorali su sa Amabasadorom i Sekretarom o mogućnostima uspostavljanja saradnje između Instituta i Fakulteta, s jedne strane, i naučnih i visoko-obrazovnih organizacija  Južne Koreje u domenu naučnih istraživanja i razmene istraživača i profesora.

mart4_koreja_1Ambasador Južne Koreje Kim Đongh, prof. dr Dejan Erić i prof. dr Hasan Hanić mart4_koreja_2Prof. dr Ivan Stošić, prof. dr Hasan Hanić, prof. dr Dejan Erić i ambasador Južne Koreje Kim Đongh