U sredu, 20. aprila 2016. godine na našem fakultetu održano je Gradsko takmičenje osnovnih škola u izradi biznis planova. Na takmičenju je učestvovalo devet ekipa iz osnovnih škola:
- OŠ "14.oktobar"
- OŠ "Svetozar Marković"
- OŠ "Sveti Sava"
- OŠ "Mihailo Petrović Alas"
- OŠ "Lazar Savatić"
- OŠ "Kralj Petar II Karađorđević"
- OŠ "Isidora Sekulić"

Žiri u sastavu: Sonja Jovanović (Ernst&Young), akademik Slobodan Simić (Privredna komora Beograda), Slavenko Grgurević (Unija poslodavaca Republike Srbije) i prof. Nikola Tesla (EPŠ "Milutin Milanković") je odlučio da prva tri mesta zauzmu timovi iz škola:
1. OŠ "Sveti Sava"
2. OŠ "Mihailo Petrović Alas"
3. OŠ "Isidora Sekulić"

Takmičenje je organizovala Beogradska bankarska akademija u saradnji sa Evropskom poslovnom školom "Milutin Milanković", Zavodom za unapređenje obrazovanja i vaspitanja, Unijom poslodavaca Republike Srbije, Privrednom komorom Beograda, Srpskom akademijom inovacionih nauka, Centrom za edukaciju, održivi razvoj i inovacije  i Zavodom za udžbenike i naučna sredstva u skladu sa Protokolom o saradnji.

Najava Takmičenja - Studio B

Takmičenje - Studio B

1. mesto OS Sveti Sava1. mesto OŠ "Sveti Sava"

2. mesto OS Mihailo Petrovic Alas2. mesto OŠ "Mihailo Petrović Alas"