Fakultet je 28. i 29. maja u saradnji sa Međunarodnom organizacijom rada, Institutom ekonomskih nauka i Mrežom za poslovnu podršku (BSN) organizovao prvu regionalnu konferenciju posvećenu problematici zarada, njihovom vezivanju za radni učinak i modelima nagrađivanja.

Cilj konferencije bio je da se razmotre različiti apsekti zarada i problemi primene najboljih modela nagrađivanja.

Konferenciju su otvorili dekan Fakulteta, prof. dr Hasan Hanić, Jovan Protić, nacionalni koordinator Međunarodne organizacije rada i mr Kosovka Ognjanović sa Instituta ekonomskih nauka.

Na konferenciji su tokom dva dana kroz panel diskusije svoje radove izlagali preduzetnici, menadžeri i HR stručnjaci iz privrede, javnog sektora, konsalting agencija; eminentni naučni radnici i stručnjaci za sisteme nagrađivanja iz Srbije, Bosne i Hercegovine  i Hrvatske.

28 maj zarade 2Prof. dr Hasan Hanić     28 maj zarade 3Prof. dr Živka Pržulj

28 maj zarade 1Radno predsedništvo     28 maj zarade 4Prof. dr Lovorka Galetić