Delegacije BBA i IEN u sastavu prof. dr Hasan Hanić i prof. dr Dejan Erić boravila je od 4. do 9. marta 2008. godine u kraćoj radnoj poseti finansijskim institucijama i univerzitetima u Londonu i Redingu.

dog_mart_london1 dog_mart_london2
dog_mart_london3 dog_mart_london4

4. mart

Delegacija je posetila predstavništvo FINRA International u Londonu. U razgovoru sa  gospodinom Myles Allison, Senior Director razmatrani su planovi saradnje u narednom periodu.

dog_mart_london5Prof. Hanić u srdačnom razgovoru sa gospodinom Myles Allison i Peter Simai dog_mart_london6Direktor Myles Allison i prof. Erić

5. mart

Delegacija BBA i IEN je ceo dan provela u radnoj poseti ICMA Center – Business School for Financial Markets University of Reading, sa kojim BBA ima zaključen memorandum o saradnji. U razgovoru sa rukovodstvom fakulteta i nastavnicima učvršćene su zajedničke veze i razmatrani pravci buduće saradnje, kako u oblasti akademske, tako i naučno-istraživačke delatnosti. Posebna pažnja posvećena je saradnji u oblasti realizacije programa doktorskih studija.

dog_mart_london7 Profesori Erić i Hanić ispred zgrade ICMA Center – Business School for Financial Markets dog_mart_london8Profesor Mike Smith and Dekan BBA prof. dr Hasan Hanić na gradilištu nove zgrade ICMA Centar i nove Poslovne škole

dog_mart_london9 Dva dekana, prof. dr Hasan Hanić i prof. dr John Board u radnom delu sastanka

6. mart

Prof. dr Dejan Erić i prof. dr Hasan Hanić posetili su London School of Economics - LSE.

dog_mart_london10vProf. Erić na glavnom ulazu u LSE. Prof. Erić je školske 1990-91. godine boravio na LSE na stručnom usavršavanju

7. mart

Delegacija BBA/IEN posetila je Evropsku banku za obnovu i razvoj – European Bank for Reconstruction and Development – EBRD.

dog_mart_london11Profesori Hanić i Erić u razgovoru sa gospodom Dr Oleg Levitin, Senior Political Counsellor i Markom Atanasovski iz EBRD dog_mart_london12 Prof. Hanić i Erić sa gospodinom Miljanom Zdrale, Senior Banker in Agribusines