U ponedeljak, 8. decembra 2014. u 11:00 časova u Amfitetaru Beogradske bankarske akademije istaknuti ekspert za ekonometriju, prof. dr Mustafa Ozer, redovni profesor Univerziteta Anadolu u Turskoj, održao je predavanje na temu “ARCH/GARCH Modelling of Exchange Rates in Turkey”.

Redovni profesor sa prestižnog Sorbona Univerziteta iz Pariza, Xavier Richer  održao je  veoma zanimljivo predavanje na temu “European economy and euro crisis, analysis, policies, prospects”.

U sredu, 10. decembra  u 14:00 časova vanredni profesor Univerziteta u Koimbri iz Portugala, Antonio Portugal Duarte, održao je predavanje na temu “Exchange rate manipulation and macroeconomic performance: An inevitable currency War?”

9 dec gostiDekan sa gostujucim profesorima, prof. Mustafa Ozer i prof. Xavier Richet     9 dec risherProf. dr Xavier Richet

9 dec antProf. Djukic i dr Antonio Portugal Duarte     9 dec uces1Nastavnici i studenti BBA