Na poziv Fakulteta za biznis i pravo Univerziteta primenjenih nauka u Frankfurtu Dekan prof. Hanić i prodekan prof. Đukić su se sastali sa menadžmentom univerziteta radi širenja postojeće saradnje.

U razgovorima sa dekanom dr. Swen Schneiderom, direktorima studijskih programa i šefom za međunarodnu saradnju dogovoreni su dalji koraci koji će našim i nemačkim studentima pružiti niz novih mogućnosti u okviru razmene studenata radi sticanja novih iskustava, znanja i referenci od značaja za CV i kasnije pronalaženje posla.

12 maj frankfurt 2Prodekan prof. dr. Mališa Đukić, dekan dr. Swen Schneider i dekan prof. dr Hasan Hanić     12 maj frankfurt 1Prodekan prof. dr Mališa Đukić i dekan prof. dr Hasan Hanić