Mr Aleksandra Bradić-Martinović, asistent i Marija Džopalić, saradnik u nastavi, od 21.-23. oktobra 2009. godine učestvovale su na skupu u Karvini (Češka), na Silesian University in Opava, School of Business Administration, u okviru projekta Strengthening the educational and scientific collaboration among Faculties of Economics within V4 and countries of South Eastern Europe. Tom prilikom prezentovale su svoja istraživanja o nivou razvoja učenja na daljinu u Srbiji.

okt21_kavina1Učesnici konferencije u Karvini okt21_kavina2Dr Renata Vokorosokova (Košice), rukovodilac projekta na otvaranju konferencije
okt21_kavina3Prezentacija Marije Džopalić okt21_kavina4Prezentacija mr Aleksandre Bradić-Martinović
okt21_kavina5Zuzana Milecova (Košice), Alenka Tartalova (Košice), Zdenka Strelecka (Bratislava) i Jozef Glova (Košice) okt21_kavina6Dr Agnieszka Ulfik (Čestohova), dr Aleksandar Katkow (Čestohova), dr Januzs Grabara (Čestohova)

okt21_kavina7Učesnici