Prof. dr Mirjana Radović-Marković sa IEN i asistent mr Aleksandra Bradić-Martinović sa BBA, učestvovale su na Konferenciji i Workshopu "Eexperiences with distance and e-learning educational approaches", 17-19. jun 2009. na Univerzitetu u Miškolcu, Mađarska.

jun17_miskolc1Prof. dr Mirjana Radović-Marković i prof. dr Jozef Glova sa Tehničkog fakulteta u Košicama, Slovačka jun17_miskolc2Prof. dr Mirjana Radović-Marković u razgovoru sa prof. dr Renatom Volkorovskom, jednim od glavnih organizatora Konferencije u Miškolcu
jun17_miskolc4Delegacija iz Srbije ispred Ekonomskog fakulteta u Miškolcu, Mađarska jun17_miskolc5Prof. dr Mirjana Radović-Marković prilikom prezentacije svoga rada,"E-learning in Serbia and its Perspectives" na Konferenciji u Miškolcu (Ekonomski fakultet)
jun17_miskolc6Prezentacija mr Aleksandre Bradić-Martinović o e-learningu jun17_miskolc7

jun17_miskolc3Učesnici Konferencije u Miškolcu