U ponedeljak, 25. maja 2009. godine direktor IEN prof. dr Dejan Erić održao je u Miločeru uvodno predavanje na Osmom medjunarodnom seminaru za bankare i finansijske stručnjake pod nazivom „Bankarski menadžment“. Organizator seminara je Ekonomski fakultet u Ljubljani a polaznici bankarski i finansijski stručnjaci iz zemalja bivše Jugoslavije.

maj25_milocer1Prof. Erić na predavanju maj25_milocer2Dr Draško Veselinović, Predsednik uprave NLB banke i prof. Ekonomskog fakulteta u Ljubljani, prof. dr Ivan Ribnikar, rukovodilac seminara i prof. dr Dejan Erić

Pored prof. Erića kao predavaći na seminaru koji se održava u periodu od 25. do 28. maja u hotelu Maestral, Miločer, Crna Gora učestvovaće još 3 profesora Beogradske bankarske akademije (BBA) – prof. dr Zoran Grubišić, prof. dr Periša Ivanović i prof. dr Saša Popović, vanr. prof. Ekonomskog fakulteta u Podgorici. Na ovaj način se nastavlja uspešna saradnja izmedju Ekonomskog fakulteta u Ljubljani i Instituta ekonomskih nauka i BBA.

maj25_milocer3Prof. Dejan Erić, prof. Ivan Ribnikar, prof. dr Zoran Grubišić i prof. dr Marko Košak