Prof. dr Svetislav Paunović je učestvovao u radu međunarodne konferencije o Univerzitetskom preduzetničkom obrazovanju koja je održana u Tirgu Mures-u (Rumunija) od 20. - 22. maja 2009. Konferenciju su organizovali Petru Maior Univerzitet iz Tirgu Mures-a, ERENET, Romanian Academy Institute of National Economy i Fundation “Pro IURE” u saradnji sa Corvinus Univerzitetom iz Budimpešte, Univerzitetom iz Miškolca, J.J. Strossmayer Univerzitetom iz Osijeka, Tehničkim Univerzitetom iz Košica, Institutom ekonomskih nauka iz Beograda, Univerzitetom iz Strazbura i Fachhochshule iz Frankfurta.

maj20_sp_rumunija1Prof. A. Szabo, prof. Z. Szabo, prof. S. Paunović i prof. V. Šoltes maj20_sp_rumunija2Prof. S. Paunović prezentuje svoj rad

Tokom konferencije prof. Paunović je prezentovao svoj rad na temu “ENTREPRENEURIAL UNIVERSITY – INNOVATIVE APPROACH TO LEARNING AND/OR SIGNIFICANT CHANGES IN THE WAY UNIVERSITIES OPERATE” i aktivno učestvovao u radu workshop-a koji se bavio programima i iskustvima u funkcionisanju bachelor i master programa iz preduzetništva.

maj20_sp_rumunija3Prof. S. Paunović, prof. S. Pfeifer, prof. A. Szabo, prof. Z. Szabo i prof. V. Šoltes maj20_sp_rumunija4Prof. S. Paunović i prof. Hans-Jürgen Weissbach