Na poziv prof. dr John Board direktora ICMA Centre Henley Business School University of Reading direktor IEN prof. dr Dejan Erić prisustvovao je na svečanosti otvaranja nove zgrade ove ugledne poslove škole. Na proslavi koja je održana 28. januara u Readingu prisustvovao je veliki broj uglednih gostiju iz akademskih i profesionalnih krugova.

Prof. Keith Chackly, Giles Cuthbert, Director of Professional Standards at The Chartered Institute of Bankers in Scotland, prof. dr John Board i prof. dr Dejan Erić Prof. Carol Alexander, šef katedre za upravljanje rizicima i prof. Erić

jan28_poseta_icma3Prof. dr Brian Scott-Quinn, direktor Centra za aktivu i upravljanje blagostanjem

Na svečanosti su govorili direktor ICMA Centre prof. Board, Rene Karsenti, izvšni direktor ICMA – Međunarodnog udruženja tržišta kapitala sa sedištem u Cirihu, Susan Taylor-Martin, direktor Thompson Reutersa za Veliku Britaniju i Irsku i njegova ekselencija Alexis Lautenberg, švajcarski ambasador u Velikoj Britaniji.

jan28_poseta_icma4Gospodin Gene Kersenti drži počasni govor jan28_poseta_icma5Gospodin Rene Kersenti, Izvršni predsednik ICMA i direktor IEN, prof. dr Dejan Erić
jan28_poseta_icma6Myles Allison, direktor FINRA International, Susan Taylor-Martin, direktor Thomson Reuters i prof. Erić

U toku boravka u Readingu prof. Erić se susreo sa dva bivša studenta BBA – Markom Dubočaninom i Milošem Popovićem koji su svoje školovanje uspešno nastavili na master programima ICMA Centre.

jan28_poseta_icma7Miloš Popović, prof. Erić i Marko Dubovčanin

jan28_poseta_icma8Miloš Popović u novootvorenoj dilerskoj sobi

jan28_poseta_icma9Gospodin Myles Allison i Marko Dubočanin jan28_poseta_icma10Myles Allison i Dejan Erić

U nastavku posete Velikoj Britaniji direktor Erić se 29. januara u Londonu susreo sa starim prijateljem gospodinom Myles Allisonom, direktorom FINRA International.