­

logo bba1

 Contact

 

U subotu, 19. marta 2016. godine na našem fakultetu održano je finalno takmičenje srednjoškolaca Srbije u izradi biznis plana. Na takmičenju je učestvovalo deset učeničkih timova koji su prezentovali svoje projekte/poslovne planove i to:

1    Peta ekonomska škola "Rakovica"                    SUPLEX

2    Peta ekonomska škola "Rakovica"                    BLACK TIE

3    Ekonomsko-trgovinska škola, Novi Pazar          PEŠTER

4    Druga ekonomska škola, Beograd                     HELPI d.o.o.

5    Druga ekonomska škola, Beograd                     PROHAIR d.o.o.

6    Druga ekonomska škola, Beograd                     CAFFE CONNECT

7    Ekonomsko-trgovinska škola, Šabac                 MY CHERRY

8    Ekonomska škola "9. maj", Sremska Mitrovica   PUFNICA d.o.o

9    Školski centar "Nikola Tesla", Vršac                  EKO - KOM                 

10  Školski centar "Nikola Tesla", Vršac                  PAMETNA KNJIGA

 

Na osnovu kreativnosti, realističnosti i inovativnosti preduzetničke ideje i ispoljenog timskog rada, stručni žiri u sastavu:

1    Mirjana Ćojbašić, Ministarstvo finansija

2    Nikola Dragašević, Narodna banka Srbije

3    Jelena Galić, AIK banka

4    Zlatan Haskić, ERSTE bank

5    Marko Schneider, NLB banka

6    Mladenka Balaban, AXA osiguranje

7    Lazar Nešović, AXA osiguranje

8    Lazar Dodig, Deloitte

9    Irena Brajević, Zajednica gimnazija Srbije

10  Nikola Tesla, Evropska poslovna škola “Milutin Milanković”

11  Edo Duran, Ernst & Young

12  Biljana Badža, Ernst & Young

rangirao je učeničke projekte, na osnovu čega su dodeljene nagrade:

 

Nagrada                                     Škola/Naziv biznis plana/Učenički tim

I nagrada (vaučer 1.200 €)            Ekonomsko – trgovinska škola, Šabac: My cherry

                                                   Đorđe Džagić, Aleksandar Milošević, Filip Popović                                                   

II nagrada (vaučer 900 €)              Školski centar “Nikola Tesla”, Vršac: Pametna knjiga

                                                   Sandra Dragičević, Milica Pejović, Stefan Popović

III nagrada (vaučer 750 €)             Ekonomsko-trgovinska škola, Novi Pazar: Pešter

                                                   Telibekir Mustafić, Emra Čaprić, Armin Čivić

     

Svim ostalim učesnicima finalnog takmičenja uručeni su vaučeri u iznosu od 300 €.

 Prvoplasirani tim iz SapcaPrvoplasirani tim Ekonomsko-trgovinske škole iz Šapca       Prvoplasirani tim sa Milenom Lazic

Drugoplasirani timDrugoplasirani tim Školskog centra "Nikola Tesla" iz Vršca                Ucenicki tim iz Novog PazaraTrećeplasirani tim Ekonomsko-trgovinske škole iz Novog Pazara

Ucesnici 2Učesnici     

 Clanovi zirija 1Članovi žirija   Clanovi zirija

 

         

 

­